Якісний контент – запорука продажу?

113 просмотров 3 мин 12 октября 2021

Що означає якісний контент

Чи думали ви про те, від чого залежать продажі товарів чи послуг на сайті? Напевно, відповісте та й перерахуйєте критерії: гарний і зручний дизайн, висока швидкість роботи сайту, заголовки та зображення, що приваблюють, багато корисної інформації. Безумовно, це все впливає на рішення користувача купити чи ні. Ну, а як щодо якісного контенту? Незважаючи на те, що це словосполучення настільки заїжджене, мало хто знає, що воно включає, тому ми вирішили розібрати це в статті. Ніякий модний дизайн і кричущі заголовки не врятують сайт, якщо він наповнений картинками низької якості та порожніми текстами.

Отже, якісний контент на сайті – це сукупність зображень високої роздільної здатності, відео та інформаційно-наповнених текстів, написані зрозумілою мовою для користувача. Важливо зібрати весь необхідний матеріал до розробки сайту, адже при створенні того ж дизайну, фахівець має чітко розуміти обсяг текстів і від яких зображень він може відштовхуватися під час створення інтерфейсу. Якщо власник бізнесу або його співробітники не вміє писати тексти, що продають, простіше звернутися до копірайтера. У таких випадках важливо, вміти самостійно оцінити якої якості наданий контент. Для наших клієнтів ми підготували чек-лист якісного контенту із 10 пунктів, а тепер ділимося з кожним читачем. Перед тим як почнете готувати необхідний матеріал або ставити завдання копірайтеру, перегляньте цей список і вже тоді занурюйтесь в процес.

Чек-лист якісного контенту для сайту

 Тексти

  1. Подивіться на вашу продукцію чи послугу з боку користувача: навіщо вони потрібні клієнту та яку користь дають.
  2. Не забувайте про цифри та конкретику. Підтверджуйте та підсилюйте текст ними. Постарайтеся чітко визначати дані, намагайтеся не використовувати таких слів, як: «біля, більше», вони викликають сумніви.
  3. Замінюйте довгі фрази та слова на більш короткі та ємні. Керуйтеся правилом: «одна пропозиція — одна думка».
  4. У кожному тексті має бути структура: заголовок, підзаголовки, нумеровані та марковані списки. Розміри заголовків та пунктів варто робити приблизно однаковими, щоб контент красиво вписувався у дизайн інтерфейсу.
  5. Перевіряйте орфографію за допомогою ресурса Grammarly.
  6. Позбавляйтеся зайвих вступних слів у тексті, а таких ви знайдете багато перевіривши його на сервісах для покращення тестів.
  1. Для SEO просування сайту важливі унікальні тексти, які не мають аналогів у пошукових системах. Перевіряйте це за допомогою сайтів для перевірки унікальності текстів, наприклад  Адвего Плагіатус.
  2. Вичитуйте текст вголос кілька разів. Чи не «спотикаєтеся»? Саме сервіс для оцінки читабельності тексту скаже, як справи з читабельністю.

Зображення та відео

  1. Зображення та відео слід розміщувати авторські, тобто власні або купувати на спеціальних ресурсах.
  2. Ширина зображень має бути не менше 900 пікселів, без артефактів (побитих символів) та водяних знаків. Якість відео – не менше 720p, при цьому необхідно, щоб воно вже було розміщено на YouTube або з можливістю завантаження на цей ресурс.

Якщо вам знадобляться послуги професійного копірайтера, завжди можете звернутися до нас за допомогою.

Читайте также
Web-маркетинг
Як написати текст, що продає

Що таке текст, що продає? Ці питання важливі для будь-якого бізнесу, адже текстова складова сайту створюється для того, щоб стати потужним інструментом просування. Але інструменти добре працюють, якщо вміти користуватися ними. Текст що продає — це: спілкування з цільовою аудиторією (ЦА); усунення заперечень; відповіді на всі запитання; спонукання до дії. Перше, з чого потрібно почати […]

153 просмотров 3 мин
Web-маркетинг
Що таке конверсія сайту та як її збільшити

Який показник спадає на думку, коли ми говоримо про ефективність сайту? Найчастіше це трафік. Саме щомісячна кількість відвідувачів найчастіше вважається головним показником ефективності інтернет-ресурсів, а зростання трафіку – основна мета просування та взагалі вирішення всіх проблем. Але це не зовсім так. Для інформаційних ресурсів, де головний спосіб монетизації – реклама, трафік справді відіграє ключову роль, […]

83 просмотров 6 мин
Web-маркетинг
Як залучити безкоштовний трафік на сайт

Часто розвивати сайт доводиться за умов, коли маркетинговий бюджет досить обмежений. У такій ситуації платні рекламні інструменти стають недоступними. Як же залучати відвідувачів без оплати за перегляди, переходи, кліки чи конверсію? Ми намагатимемося розповісти про основні інструменти для залучення цільових відвідувачів, які не потребують фінансових витрат. Але не варто розглядати їх виключно як спосіб заощадити. […]

223 просмотров 7 мин