Що означає якісний контент
Чи думали ви про те, від чого залежать продажі товарів чи послуг на сайті? Напевно, відповісте та й перерахуйєте критерії: гарний і зручний дизайн, висока швидкість роботи сайту, заголовки та зображення, що приваблюють, багато корисної інформації. Безумовно, це все впливає на рішення користувача купити чи ні. Ну, а як щодо якісного контенту? Незважаючи на те, що це словосполучення настільки заїжджене, мало хто знає, що воно включає, тому ми вирішили розібрати це в статті. Ніякий модний дизайн і кричущі заголовки не врятують сайт, якщо він наповнений картинками низької якості та порожніми текстами.
Отже, якісний контент на сайті – це сукупність зображень високої роздільної здатності, відео та інформаційно-наповнених текстів, написані зрозумілою мовою для користувача. Важливо зібрати весь необхідний матеріал до розробки сайту, адже при створенні того ж дизайну, фахівець має чітко розуміти обсяг текстів і від яких зображень він може відштовхуватися під час створення інтерфейсу. Якщо власник бізнесу або його співробітники не вміє писати тексти, що продають, простіше звернутися до копірайтера. У таких випадках важливо, вміти самостійно оцінити якої якості наданий контент. Для наших клієнтів ми підготували чек-лист якісного контенту із 10 пунктів, а тепер ділимося з кожним читачем. Перед тим як почнете готувати необхідний матеріал або ставити завдання копірайтеру, перегляньте цей список і вже тоді занурюйтесь в процес.

Чек-лист якісного контенту для сайту
Тексти
- Подивіться на вашу продукцію чи послугу з боку користувача: навіщо вони потрібні клієнту та яку користь дають.
- Не забувайте про цифри та конкретику. Підтверджуйте та підсилюйте текст ними. Постарайтеся чітко визначати дані, намагайтеся не використовувати таких слів, як: «біля, більше», вони викликають сумніви.
- Замінюйте довгі фрази та слова на більш короткі та ємні. Керуйтеся правилом: «одна пропозиція — одна думка».
- У кожному тексті має бути структура: заголовок, підзаголовки, нумеровані та марковані списки. Розміри заголовків та пунктів варто робити приблизно однаковими, щоб контент красиво вписувався у дизайн інтерфейсу.
- Перевіряйте орфографію за допомогою ресурса Grammarly.
- Позбавляйтеся зайвих вступних слів у тексті, а таких ви знайдете багато перевіривши його на сервісах для покращення тестів.
- Для SEO просування сайту важливі унікальні тексти, які не мають аналогів у пошукових системах. Перевіряйте це за допомогою сайтів для перевірки унікальності текстів, наприклад Адвего Плагіатус.
- Вичитуйте текст вголос кілька разів. Чи не «спотикаєтеся»? Саме сервіс для оцінки читабельності тексту скаже, як справи з читабельністю.
Зображення та відео
- Зображення та відео слід розміщувати авторські, тобто власні або купувати на спеціальних ресурсах.
- Ширина зображень має бути не менше 900 пікселів, без артефактів (побитих символів) та водяних знаків. Якість відео – не менше 720p, при цьому необхідно, щоб воно вже було розміщено на YouTube або з можливістю завантаження на цей ресурс.
Якщо вам знадобляться послуги професійного копірайтера, завжди можете звернутися до нас за допомогою.