Розробка вебдизайну

Основні принципи розробки вебдизайну:

 • Баланс між "зручно" та "трендово". Грамотне поєднання функціональності та тенденцій дизайну утримують користувача на сайті та полегшують дослідження сервісу.
 • Вплив на настрій. Посилання компанії легко передати через візуальне оформлення. Гра з асоціаціями призведе до правильних рішень по кольорам та шрифтів, що викликає конкретні емоції.
 • Універсальність. Розробляючи продукт, важливо фокусуватись на інтересах максимально широкої аудиторії. Гарний дизайн враховує такі параметри, як вік користувачів, стан здоров'я, даючи можливість кожному використовувати продукт самостійно.
 • Зрозумілий інтерфейс. Шлях від першого кліку на сайті до цільової дії (заповнення форми, оформлення замовлення або вивчення контенту) має бути легким та займати менше хвилини.
 • Висока продуктивність. Цей параметр впливає на конверсію веб-сервісу. Тому ми розробляємо UI/UX дизайн, який відповідає вимогам замовника та підтримує швидку швидкість завантаження сторінки.
 • Опрацювання взаємодій. UX показує результат будь-якої дії користувача на сайті, будь-то клік за посиланням або зміна роздільної здатності екрана.
 • Розподіл на блоки. Користувачеві легко сприймати структурований контент. Чим менше доведеться шукати потрібний розділ, тим швидше буде здійснено цільову дію.
 • Передбачуваність. Використання вже усталених дизайн-рішень – це турбота про зручність відвідувачів веб-сторінок. Експериментальні концепції краще тестувати та впроваджувати поступово.
 • Тестування ідей. При проектуванні веб-дизайну з нуля тести – обов'язкова частина, яка допоможе прийти до дружнього інтерфейсу, що дає хорошу конверсію.

Замовити вебдизайн

Оновлення дизайну – друге дихання бізнесу?

"Не змушуйте мене думати" - ось один із основних принципів, яким керуються дизайнери при розробці візуального оформлення продуктів. У зв'язку з його приходом до веб-дизайну, старим сервісам не завадить оновлення. Що це дасть? 1. Підвищення довіри та лояльності з боку користувачів; 2. Зростання часу перебування на сайті та глибини перегляду сторінок; 3. Збільшення конверсії (реєстрація, дзвінок, повідомлення, оформлення замовлення тощо). Розробка UI/UX дизайну – це процес налагодження діалогу між продуктом та потенційним клієнтом. Від якості комунікації між ними залежить те, як почуватиметься ваш бізнес, ось чому варто оновлювати інтерфейс сервісів.

Що ми робимо?

Наша компанія пропонує оновлення сервісу та розробку унікального дизайну сайту для вашого бренду. Ми створюємо friendly-інтерфейс для додатків, ПЗ та всіх типів сайтів: промо-сайтів; корпоративних; інтернет-магазинів; сайтів-сервісів чи каталогів; лендінгів; форумів та блогів. Робота над веб-дизайном у студії Polyarix ґрунтується на принципах якісного візуального оформлення. По-перше, це інтуїтивність інтерфейсу, а також швидкий відгук сервісу на взаємодію користувача з елементами дизайну. По-друге, адаптивність. По-третє, лаконічність та сучасний стиль. Для реалізації проектів ми використовуємо перевірені інструменти: Figma, Sketch, After Effects, Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe XD.

Приклади розроблених нами дизайнів інтерфейсу

Слідуємо найкращим світовим трендам.

Бачимо суть і знаходимо яскраві рішення для кожного проекту.

Етапи розробки вебдизайну сайту

 • Знайомство з клієнтом та складання брифу.
 • Аналіз наданої інформації та уточнення вимог до майбутнього інтерфейсу. Визначення мети дизайну та функціональності продукту.
 • Попередній розрахунок часу на реалізацію проекту.
 • Оформлення договору та внесення передоплати.
 • Глибоке вивчення вхідних даних та проведення аналізу веб-сервісів конкурентів.
 • Розробка прототипу. Створення деталізованого макету майбутнього сервісу, який показує вигляд екранів, карту навігації, сценарії користувача.
 • Проектування інтерфейсу. Продумування розташування кнопок, контенту, елементів та їх поведінки та угруповання.
 • Презентація прототипу клієнту та його затвердження.
 • UI. Візуальне оформлення, додавання ефектів, опрацювання графічної частини.
 • Демонстрація динамічних прототипів замовнику - анімації того, як працюватиме майбутній сервіс.
 • Узгодження концепції.
 • Завершення робіт та передача проекту на розробку.
Послуга веб-дизайну в Polyarix — це процес, в якому поєднують зусилля проджект-менеджер і веб-дизайнер. Коли ми здаємо проект, то передаємо вихідники та прев'ю (jpg, png, mp4), а також документацію з реалізації функцій, які були задумані на етапі проектування інтерфейсу.
Оцінити проект

Переваги розробки дизайну інтерфейсів у Polyarix

Розуміння бізнесу клієнта

Вивчаємо цілі бренду, аудиторію, а також працюємо з очікуваннями замовника.

01
Зворотній зв'язок

Перебуваємо у постійному контакті з клієнтом для затвердження ідей, концепцій та узгодження рішень.

02
Знання переваг цільової аудиторії

Ставимо собі завдання закрити потреби цільової аудиторії бренду і робимо максимально зрозумілий для користування дизайн. Знаємо, як за допомогою візуалу сайту перетворити простого відвідувача на покупця.

03
“Вау”-ефект

Реалізуємо рішення, які справляють враження. Досягаємо шляхом змішування стилів, додавання нестандартних та складних анімацій та виходом за рамки очікуваного.

04
Робота згідно договору

Відображаємо всі етапи робіт, зобов'язання та гарантії в договорі.

05

Вартість розробки вебдизайну

Ціна вебдизайну залежить від часу, який буде витрачено на проект, а також типу сайту та запиту клієнта: чи буде це створення дизайну з нуля чи facelift. Кількість сторінок сервісу, малювання адаптивних версій, використання складних анімацій, які можуть зажадати залучення додаткових фахівців, відбиваються вартості послуги.

Замовити розробку вебдизайну можна вже зараз!

Сайт для бізнесу - це інструмент підтримки зв'язку зі споживачами та розвитку компанії. Ми хочемо допомогти сервісам наших клієнтів виконувати свої завдання, бути візуально приємними та зрозумілими кожному користувачеві. Для досягнення нашої мети ми наслідуємо сучасні концепції в UI/UX дизайні.

Залишіть заявку, щоб замовити дизайн сайту!
Замовити