website

Веб додаток
для проведення тестів

Посмотреть сайт

Клиент
Focus, L'école de préparation mentale
Индустрия
Консалтинг
Расположение
France

Про клієнта

FOCUS - це навчальна організація, яка базується на розумовій підготовці та нових підходах у психології. Сьогодні FOCUS об’єднує велику кількість експертів з бізнесу, спорту, мистецтва та наукових досліджень.

Задача

Мета — розробити веб додаток для проведення психологічних тестів і збору результатів. Важливо було створити платформу, де різні типи людей змогли б протестувати себе, щоб дізнатися, де вони знаходяться з точки зору психології.

Це мала бути зручна платформа з формулами розрахунку та простим інтерфейсом.

Також важливо завдання забезпечити зручне управління контентом, тобто створювати нові тести на сайті, редагування питань та менеджмент отриманих анкет.

Що ми зробили:

  • Провели аналіз першої версії програми клієнта для виявлення сильних та слабких сторін;
  • Склали портрет цільової аудиторії визначення потреб;
  • Розробили унікальний та вражаючий дизайн;
  • Продумали сценарії навігації, анімації блоків;
  • Реалізували підтримку мобільних пристроїв;
  • Впровадили систему обчислення для теста;
  • Під час розробки використовували сучасні технології, що забезпечують швидку роботу сайту, реалізували зручну систему управління.

Першочергово увагу приділили системі обчислення, щоб тести працювали коректно, а також підготували архітектуру проекту.

Роботу з тестом можна розпочати після заповнення анкети. Дані з анкети повинні приходити в адмін панель, а так само в CRM систему клієнта, на базі рішення ActiveCampaign. Для цього використовуємо офціальне API і передаємо список даних позначених клієнтом.

Щоб підкреслити ексклюзивність та преміальність продукту — було обрано світлу кольорову гаму з використанням Emoji.

Окрему увагу ми приділили адаптації під мобільні пристрої, тому що більшість трафіку передбачалася з мобільних пристроїв.

Розробили систему сповіщення через Email для отримання результатів на пошту користувача, а також генерацію результатів у форматі PDF.

Головна посадкова сторінка

Для візуалізації головної сторінки ми вирішили використовувати навігацію у вигляді великих навігаційних елементів. На головній сторінці розміщено 3 основні точки входу до кожного тесту. Для зручності на першому екрані виведено кнопку з «якорем», при натисканні на яку користувач відразу потрапляє на вибір потрібного тесту.

У верхній частині розташоване меню, де також можна вибрати потрібний тест.

Клієнту важливо збирати дані про користувачів, які проходять тест, ми розробили форму, з великими полями для комфортного введення особистих даних, а також вибір обов’язкових критеріїв у списку.

Сторінка тесту містить велику кількість запитань. Важливим завданням було забезпечити роботу з великою кількістю даних і зробити можливість легкого вибору на сторінці як на мобільних так і на десктоп пристроях.

Станьте щасливим клієнтом
Замовити проект